Hakkımızda

KURUMSAL BİLİNCİMİZ

BOSPHORUS DEĞERLİ İŞ ORTAKLARI İÇİN  GÜVEN DUYULAN ARANILAN   ÇÖZÜM ÜRETEN  ÇALIŞANLARI İÇİN İSE PRESTİJ VE AİDİYET HİSSETTİREN  BİR KURUMDUR .

BOSPHORUS   KURULUŞUN DA     TEMEL İLKELER  OLARAK  ÖNCELİĞİ  İŞ ORTAKLARININ  TALEP VE İHTİYAÇLARINI HASSASİYET İLE KAŞILAMAK,  KALİTELİ ARAŞTIRMACI YENİLİKÇİ  ANLAYIŞINDAN  ÖDÜN VERMEDEN  VE İNTERNASYONEL  STANDARTLARDA  BİR KURULUŞ OLMA  FELSEFESİ  VE YAKLAŞIMI  İLE  SÜRDÜREBİLİR  GELİŞME  VE BÜYÜMENİN İYİ ÖRNEKLERİNDE  BİRİ OLMAKTIR.

BOSPHORUS  KURUMSAL DEĞERLERİ İÇERİSİNDE  TUTMUŞ OLDUĞU BU GELİŞME  VE BÜYÜMEYİ İŞ ORTAKLARI VE ÇALIŞANŞLARIYLA BİRLİKTE  SÜRDÜREBİLİR VE GERÇEKLEŞEBİLİR  OLDUĞU BİLİNCİNİ  KURUMSAL BİR DEĞER  OLARAK  BENİMSEMEK VE BU BİLİNÇTE HAREKET ETMEKTEDİR.

BOSPHORUS BU ANLAYIŞ  İÇERİSİNDE  HAREKET İLE İNTERNASYONEL  STANDARTLARDA  KALİTELİ YENİLİKÇİ  TASARIM  VE MODERN ÇİZGİLERE  SAHİP  ÜRÜNLERİ  HİZMET KALİTESİ İLE KİTLELERE   ULAŞTIRMAYI  TAAHÜT ETMEKTEDİR.

VİZYONUMUZ

KURUMSAL GİRİMŞİCİLİK  YENİLİKÇİ SAYGINLIK  KATILIMCILIK  İLKELERİ İLE  YOLA ÇIKTIĞIMIZ  BU YOLDA   TEMAS ETTİĞMİZ  ÖZEL VE TÜZEL  KİŞİLİK  KENDİLERİNE  ÖZEL DEĞERLİ  VE SAYGIN  HİSSETTİRECEK  BİR İZ BIRAKMAK  VE SÜRDÜREBİLİR DEĞERLER  KATARAK  KENDİ SEKTÖRÜNDE KURUMSAL DEĞERLERİMİZ İLE BİRLİKTE  İNTERNASYONEL BİR ŞİRKET  OLMAK  EN TEMEL HEDEFİMİZDİR .

MİSYON

GİRİŞİMCİ YENİLİKÇİ  LİDER  KATILIMCI BİR RUH VE AŞK İLE   GÜVENİLİR   İSTİKRARLI  VE BAŞARIYA YÖNELİK  BİR İŞ MODELİNİ  VE KURUMSAL  YAPI İÇERİSİNDE  BU ORGANİZASYON  ŞEMASINI SORUMLULUK ,TASARIM , ÜRÜN VE HİZMET  BİLEŞENLERİNİ BİR ARAYA GETİREREK EN İYİ ŞEKİLDE  GERÇEKLEŞTİRMEYİ  HEDEFLEMEKTEDİR .

SOSYAL  SORUMLULUK

BOSPHORUS  YAPMIŞ OLDUĞU  ÇALIŞMALARIN VE İŞLERİN  TAMAMIN DA  ÇALIŞANLARINA VE İŞ ORTAKLARINA DEĞİL ÜLKE EKONOMİSİNE  DOĞAYA VE SOSYAL GELİŞİME  DAİR  PAYLAŞIM VE KATILIMLARA  İŞTİRAK EDEREK  FAYDALI OLMAYI BENİMSEMİŞTİR.